חנות

משפחה מדברת

ערכת משחק משפחתית לשיח חינוכי וחוויתי

69₪

בערכת המשחק משפחה מדברת ישנם 60 קלפי משחק עם שאלות מארבעה תחומים שונים, רולטת משחק ושעון חול. המשחק מאפשר לשאול, לדבר, להקשיב, לצחוק ולגלות עובדות חדשות על המשפחה שלנו ועל עצמנו.
לצפייה בסרטון לחצו כאןהמשחק יסופק תוך 14 ימי עסקים. יתאפשר איסוף עצמי של המשחק מלוד. בכמויות גדולות ניתן לתאם טלפונית איסוף עצמי במקומות נוספים.

קורס וירטואלי לקבלת החלטות לצעירים

קבלת החלטות מעולם לא היתה פשוטה ובהירה יותר

54₪

צעירים וצעירות- אתם לא לבד! אם הגעתם לכאן, סימן שאתם עומדים בפני צומת קבלת החלטות חשוב. אנחנו רוצים לאחל לכם בהצלחה! נשמח להיות שותפים איתכם בהחלטות החשובות של החיים. אתם עומדים לרכוש קורס אישי לקבלת החלטות, המונגש בשפה ובדרך המתאימים במיוחד עבורכם. הקורס כולל שלושה סרטונים באורך כולל של כ-45 דקות ובנוסף אליהם - שלושה דפי עבודה. לאחר שתשלמו על הקורס כאן, תקבלו לכתובת הדוא"ל שלכם קישורים לסרטונים ולקבצים להורדה והדפסה, לשימושכם. הקישורים הללו אישיים ואין להעבירם הלאה! אתם מוזמנים לשבת במקום שנוח לכם, עם השתייה האהובה עליכם, ולצפות בסרטונים. לאחר מכן, השתמשו בדפים על מנת לדייק את הדברים ולהתאימם לאתגר בפניו אתם עומדים.
לצפייה בסרטון לחצו כאן

מעצמאות לעצמאות- ערכת משחק לטיולים

ערכת פעילות לטיולי בתי ספר- בין עצמאות המדינה לעצמאות אישית

160₪

ערכת טיולים חדשנית, הכוללת לוח של רולטת פעילות קשיחה, גדולה ומעוצבת, ו-60 שאלות ומשימות המותאמות לאזור המטויל ולגיל המטייל. הערכה מעוצבת במקצועיות רבה, כוללת לוח המשחק בגודל 32*32 ס"מ, כולל מחוג קשיח, עט לכתיבה ו4 דפי פעילות לשאלות ומשחק. באמצעות ערכת הטיולים החוויתית, המדריכים והמורים יוכלו להפוך את הטיול למשמעותי בשילוב מסע פנימי-אישי וכיתתי. התלמידים יהיו שותפים מלאים לתוכן עמוק וחוויתי גם יחד.חסרים לכם פרטים? צרו קשר- 0547270060